Oberliga HamburgGermany
Saturday, 7 Sep 2024
16:00
TuS Dassendorf
vs
USC Paloma
16:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
TSV Buchholz
18:30
Altona 93
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
21:30
Victoria Hamburg
vs
Wandsbeker TSV Concordia
Sunday, 8 Sep 2024
13:45
HEBC Hamburg
vs
FC Alsterbrueder
16:00
ETSV Hamburg
vs
Eimsbutteler TV
17:00
Niendorfer TSV
vs
TuRa Harksheide
17:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
FC Suderelbe
19:00
Hamburger SV III
vs
TSV Sasel 1925
Thursday, 12 Sep 2024
23:00
FC Alsterbrueder
vs
SV Halstenbek-Rellingen
Friday, 13 Sep 2024
22:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
TuS Dassendorf
22:00
TSV Sasel 1925
vs
ETSV Hamburg
22:30
FC Suderelbe
vs
Hamburger SV III
23:15
Eimsbutteler TV
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
Saturday, 14 Sep 2024
18:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
HEBC Hamburg
Sunday, 15 Sep 2024
13:45
USC Paloma
vs
SV Halstenbek-Rellingen
16:00
FC Alsterbrueder
vs
Niendorfer TSV
17:00
TSV Buchholz
vs
Altona 93
Tuesday, 17 Sep 2024
22:30
TuRa Harksheide
vs
Victoria Hamburg
Friday, 20 Sep 2024
22:30
TuRa Harksheide
vs
FC Alsterbrueder
22:30
Victoria Hamburg
vs
TuS Dassendorf
23:00
Hamburger SV III
vs
USC Paloma
Saturday, 21 Sep 2024
17:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
TSV Sasel 1925
18:30
Altona 93
vs
Eimsbutteler TV
Sunday, 22 Sep 2024
13:45
HEBC Hamburg
vs
TSV Buchholz
16:00
ETSV Hamburg
vs
FC Suderelbe
17:00
Niendorfer TSV
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
17:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
Wandsbeker TSV Concordia
Friday, 27 Sep 2024
22:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
Hamburger SV III
22:30
FC Suderelbe
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
23:15
Eimsbutteler TV
vs
HEBC Hamburg
Saturday, 28 Sep 2024
16:00
TuS Dassendorf
vs
SV Halstenbek-Rellingen
18:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
TuRa Harksheide
Sunday, 29 Sep 2024
13:45
USC Paloma
vs
ETSV Hamburg
16:30
FC Alsterbrueder
vs
Victoria Hamburg
17:00
TSV Buchholz
vs
Niendorfer TSV
18:00
TSV Sasel 1925
vs
Altona 93
Friday, 4 Oct 2024
22:30
TuRa Harksheide
vs
TSV Buchholz
22:30
Victoria Hamburg
vs
SV Halstenbek-Rellingen
23:00
Hamburger SV III
vs
TuS Dassendorf
Saturday, 5 Oct 2024
17:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
USC Paloma
18:30
Altona 93
vs
FC Suderelbe
Sunday, 6 Oct 2024
13:45
HEBC Hamburg
vs
TSV Sasel 1925
16:00
ETSV Hamburg
vs
Wandsbeker TSV Concordia
16:30
FC Alsterbrueder
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
17:00
Niendorfer TSV
vs
Eimsbutteler TV
Friday, 11 Oct 2024
22:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
22:30
FC Suderelbe
vs
HEBC Hamburg
23:15
Eimsbutteler TV
vs
TuRa Harksheide
Saturday, 12 Oct 2024
16:00
TuS Dassendorf
vs
ETSV Hamburg
18:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
Victoria Hamburg
Sunday, 13 Oct 2024
13:45
USC Paloma
vs
Altona 93
17:00
TSV Buchholz
vs
FC Alsterbrueder
17:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
Hamburger SV III
18:00
TSV Sasel 1925
vs
Niendorfer TSV
Friday, 18 Oct 2024
22:30
Victoria Hamburg
vs
Hamburger SV III
22:30
TuRa Harksheide
vs
TSV Sasel 1925
Saturday, 19 Oct 2024
17:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
TuS Dassendorf
18:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
TSV Buchholz
18:30
Altona 93
vs
Wandsbeker TSV Concordia
Sunday, 20 Oct 2024
13:45
HEBC Hamburg
vs
USC Paloma
16:00
ETSV Hamburg
vs
SV Halstenbek-Rellingen
16:30
FC Alsterbrueder
vs
Eimsbutteler TV
17:00
Niendorfer TSV
vs
FC Suderelbe
Friday, 25 Oct 2024
22:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
HEBC Hamburg
22:30
FC Suderelbe
vs
TuRa Harksheide
23:00
Hamburger SV III
vs
ETSV Hamburg
23:15
Eimsbutteler TV
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
Saturday, 26 Oct 2024
16:00
TuS Dassendorf
vs
Altona 93
Sunday, 27 Oct 2024
14:45
USC Paloma
vs
Niendorfer TSV
18:00
TSV Buchholz
vs
Victoria Hamburg
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
19:00
TSV Sasel 1925
vs
FC Alsterbrueder
Friday, 1 Nov 2024
23:30
Victoria Hamburg
vs
ETSV Hamburg
23:30
TuRa Harksheide
vs
USC Paloma
Saturday, 2 Nov 2024
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
Hamburger SV III
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
TSV Sasel 1925
19:30
Altona 93
vs
SV Halstenbek-Rellingen
Sunday, 3 Nov 2024
14:45
HEBC Hamburg
vs
TuS Dassendorf
17:30
FC Alsterbrueder
vs
FC Suderelbe
18:00
Niendorfer TSV
vs
Wandsbeker TSV Concordia
18:00
TSV Buchholz
vs
Eimsbutteler TV
Friday, 8 Nov 2024
23:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
TuRa Harksheide
23:30
Victoria Hamburg
vs
Eimsbutteler TV
23:30
FC Suderelbe
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
Saturday, 9 Nov 2024
00:00
Hamburger SV III
vs
Altona 93
17:00
TuS Dassendorf
vs
Niendorfer TSV
Sunday, 10 Nov 2024
14:45
USC Paloma
vs
FC Alsterbrueder
17:00
ETSV Hamburg
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
HEBC Hamburg
19:00
TSV Sasel 1925
vs
TSV Buchholz
Friday, 15 Nov 2024
23:30
TuRa Harksheide
vs
TuS Dassendorf
Saturday, 16 Nov 2024
00:15
Eimsbutteler TV
vs
TSV Sasel 1925
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
Victoria Hamburg
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
USC Paloma
19:30
Altona 93
vs
ETSV Hamburg
Sunday, 17 Nov 2024
14:45
HEBC Hamburg
vs
Hamburger SV III
17:30
FC Alsterbrueder
vs
Wandsbeker TSV Concordia
18:00
TSV Buchholz
vs
FC Suderelbe
18:00
Niendorfer TSV
vs
SV Halstenbek-Rellingen
Friday, 22 Nov 2024
23:30
TuRa Harksheide
vs
SV Halstenbek-Rellingen
Saturday, 23 Nov 2024
00:15
Eimsbutteler TV
vs
FC Suderelbe
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
Wandsbeker TSV Concordia
19:30
Altona 93
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
Sunday, 24 Nov 2024
14:45
HEBC Hamburg
vs
ETSV Hamburg
17:30
FC Alsterbrueder
vs
TuS Dassendorf
18:00
TSV Buchholz
vs
USC Paloma
18:00
Niendorfer TSV
vs
Hamburger SV III
19:00
TSV Sasel 1925
vs
Victoria Hamburg
Friday, 29 Nov 2024
23:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
TSV Buchholz
23:30
Victoria Hamburg
vs
Altona 93
23:30
FC Suderelbe
vs
TSV Sasel 1925
Saturday, 30 Nov 2024
00:00
Hamburger SV III
vs
TuRa Harksheide
17:00
TuS Dassendorf
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
HEBC Hamburg
Sunday, 1 Dec 2024
14:45
USC Paloma
vs
Eimsbutteler TV
17:00
ETSV Hamburg
vs
Niendorfer TSV
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
FC Alsterbrueder
Friday, 6 Dec 2024
23:30
FC Suderelbe
vs
Victoria Hamburg
23:30
TuRa Harksheide
vs
ETSV Hamburg
Saturday, 7 Dec 2024
00:15
Eimsbutteler TV
vs
Wandsbeker TSV Concordia
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
SV Halstenbek-Rellingen
Sunday, 8 Dec 2024
14:45
HEBC Hamburg
vs
Altona 93
17:30
FC Alsterbrueder
vs
Hamburger SV III
18:00
TSV Buchholz
vs
TuS Dassendorf
18:00
Niendorfer TSV
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
19:00
TSV Sasel 1925
vs
USC Paloma
Friday, 31 Jan 2025
23:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
TSV Sasel 1925
23:30
Victoria Hamburg
vs
HEBC Hamburg
Saturday, 1 Feb 2025
00:00
Hamburger SV III
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
17:00
TuS Dassendorf
vs
Eimsbutteler TV
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
TuRa Harksheide
19:30
Altona 93
vs
Niendorfer TSV
Sunday, 2 Feb 2025
14:45
USC Paloma
vs
FC Suderelbe
17:00
ETSV Hamburg
vs
FC Alsterbrueder
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
TSV Buchholz
Friday, 7 Feb 2025
23:30
TuRa Harksheide
vs
Altona 93
23:30
FC Suderelbe
vs
Wandsbeker TSV Concordia
Saturday, 8 Feb 2025
00:15
Eimsbutteler TV
vs
SV Halstenbek-Rellingen
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
ETSV Hamburg
Sunday, 9 Feb 2025
14:45
USC Paloma
vs
Victoria Hamburg
17:30
FC Alsterbrueder
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
18:00
TSV Buchholz
vs
Hamburger SV III
18:00
Niendorfer TSV
vs
HEBC Hamburg
19:00
TSV Sasel 1925
vs
TuS Dassendorf
Friday, 14 Feb 2025
23:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
USC Paloma
23:30
Victoria Hamburg
vs
Niendorfer TSV
Saturday, 15 Feb 2025
00:00
Hamburger SV III
vs
Eimsbutteler TV
17:00
TuS Dassendorf
vs
FC Suderelbe
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
19:30
Altona 93
vs
FC Alsterbrueder
Sunday, 16 Feb 2025
14:45
HEBC Hamburg
vs
TuRa Harksheide
17:00
ETSV Hamburg
vs
TSV Buchholz
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
TSV Sasel 1925
Friday, 21 Feb 2025
23:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
Victoria Hamburg
23:30
TuRa Harksheide
vs
Niendorfer TSV
23:30
FC Suderelbe
vs
SV Halstenbek-Rellingen
Saturday, 22 Feb 2025
00:15
Eimsbutteler TV
vs
ETSV Hamburg
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
Altona 93
Sunday, 23 Feb 2025
14:45
USC Paloma
vs
TuS Dassendorf
17:30
FC Alsterbrueder
vs
HEBC Hamburg
18:00
TSV Buchholz
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
19:00
TSV Sasel 1925
vs
Hamburger SV III
Friday, 28 Feb 2025
23:30
Victoria Hamburg
vs
TuRa Harksheide
Saturday, 1 Mar 2025
00:00
Hamburger SV III
vs
FC Suderelbe
17:00
TuS Dassendorf
vs
Wandsbeker TSV Concordia
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
Eimsbutteler TV
19:30
Altona 93
vs
TSV Buchholz
Sunday, 2 Mar 2025
14:45
HEBC Hamburg
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
17:00
ETSV Hamburg
vs
TSV Sasel 1925
18:00
Niendorfer TSV
vs
FC Alsterbrueder
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
USC Paloma
Friday, 7 Mar 2025
23:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
SV Halstenbek-Rellingen
23:30
FC Suderelbe
vs
ETSV Hamburg
Saturday, 8 Mar 2025
00:15
Eimsbutteler TV
vs
Altona 93
17:00
TuS Dassendorf
vs
Victoria Hamburg
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
Niendorfer TSV
Sunday, 9 Mar 2025
14:45
USC Paloma
vs
Hamburger SV III
17:30
FC Alsterbrueder
vs
TuRa Harksheide
18:00
TSV Buchholz
vs
HEBC Hamburg
19:00
TSV Sasel 1925
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
Friday, 14 Mar 2025
23:30
TuRa Harksheide
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
23:30
Victoria Hamburg
vs
FC Alsterbrueder
Saturday, 15 Mar 2025
00:00
Hamburger SV III
vs
Wandsbeker TSV Concordia
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
FC Suderelbe
19:30
Altona 93
vs
TSV Sasel 1925
Sunday, 16 Mar 2025
14:45
HEBC Hamburg
vs
Eimsbutteler TV
17:00
ETSV Hamburg
vs
USC Paloma
18:00
Niendorfer TSV
vs
TSV Buchholz
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
TuS Dassendorf
Friday, 21 Mar 2025
23:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
ETSV Hamburg
23:30
FC Suderelbe
vs
Altona 93
Saturday, 22 Mar 2025
00:15
Eimsbutteler TV
vs
Niendorfer TSV
17:00
TuS Dassendorf
vs
Hamburger SV III
19:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
FC Alsterbrueder
Sunday, 23 Mar 2025
14:45
USC Paloma
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
18:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
Victoria Hamburg
18:00
TSV Buchholz
vs
TuRa Harksheide
19:00
TSV Sasel 1925
vs
HEBC Hamburg
Friday, 28 Mar 2025
23:30
TuRa Harksheide
vs
Eimsbutteler TV
23:30
Victoria Hamburg
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
Saturday, 29 Mar 2025
00:00
Hamburger SV III
vs
SV Halstenbek-Rellingen
18:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
Wandsbeker TSV Concordia
19:30
Altona 93
vs
USC Paloma
Sunday, 30 Mar 2025
13:45
HEBC Hamburg
vs
FC Suderelbe
16:00
ETSV Hamburg
vs
TuS Dassendorf
16:30
FC Alsterbrueder
vs
TSV Buchholz
17:00
Niendorfer TSV
vs
TSV Sasel 1925
Friday, 4 Apr 2025
22:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
Altona 93
22:30
FC Suderelbe
vs
Niendorfer TSV
23:00
Hamburger SV III
vs
Victoria Hamburg
23:15
Eimsbutteler TV
vs
FC Alsterbrueder
Saturday, 5 Apr 2025
16:00
TuS Dassendorf
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
Sunday, 6 Apr 2025
13:45
USC Paloma
vs
HEBC Hamburg
17:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
ETSV Hamburg
17:00
TSV Buchholz
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
18:00
TSV Sasel 1925
vs
TuRa Harksheide
Friday, 11 Apr 2025
22:30
Victoria Hamburg
vs
TSV Buchholz
22:30
TuRa Harksheide
vs
FC Suderelbe
Saturday, 12 Apr 2025
17:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
SV Halstenbek-Rellingen
18:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
Eimsbutteler TV
18:30
Altona 93
vs
TuS Dassendorf
Sunday, 13 Apr 2025
13:45
HEBC Hamburg
vs
Wandsbeker TSV Concordia
16:00
ETSV Hamburg
vs
Hamburger SV III
16:30
FC Alsterbrueder
vs
TSV Sasel 1925
17:00
Niendorfer TSV
vs
USC Paloma
Friday, 25 Apr 2025
22:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
Niendorfer TSV
22:30
FC Suderelbe
vs
FC Alsterbrueder
23:00
Hamburger SV III
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
23:15
Eimsbutteler TV
vs
TSV Buchholz
Saturday, 26 Apr 2025
16:00
TuS Dassendorf
vs
HEBC Hamburg
Sunday, 27 Apr 2025
13:45
USC Paloma
vs
TuRa Harksheide
16:00
ETSV Hamburg
vs
Victoria Hamburg
17:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
Altona 93
18:00
TSV Sasel 1925
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
Friday, 9 May 2025
22:30
TuRa Harksheide
vs
Wandsbeker TSV Concordia
23:15
Eimsbutteler TV
vs
Victoria Hamburg
Saturday, 10 May 2025
17:00
FC Turkiye Wilhelmsburg
vs
ETSV Hamburg
18:00
SC Vorwarts-Wacker 1904
vs
FC Suderelbe
18:30
Altona 93
vs
Hamburger SV III
Sunday, 11 May 2025
13:45
HEBC Hamburg
vs
SV Halstenbek-Rellingen
16:30
FC Alsterbrueder
vs
USC Paloma
17:00
Niendorfer TSV
vs
TuS Dassendorf
17:00
TSV Buchholz
vs
TSV Sasel 1925
Friday, 16 May 2025
22:00
Wandsbeker TSV Concordia
vs
FC Alsterbrueder
22:30
FC Suderelbe
vs
TSV Buchholz
22:30
Victoria Hamburg
vs
FC Turkiye Wilhelmsburg
23:00
Hamburger SV III
vs
HEBC Hamburg
Saturday, 17 May 2025
16:00
TuS Dassendorf
vs
TuRa Harksheide
Sunday, 18 May 2025
13:45
USC Paloma
vs
SC Vorwarts-Wacker 1904
16:00
ETSV Hamburg
vs
Altona 93
17:00
SV Halstenbek-Rellingen
vs
Niendorfer TSV
18:00
TSV Sasel 1925
vs
Eimsbutteler TV